Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

ELOoffice

ELO Digital Office     

ELOoffice

 

ELOoffice

 

 

ELOoffice i wizja przyszłości biura bez papierowych dokumentów .

Duże ilości papieru...

Dokumenty często zalegają się na biurkach. Niewątpliwie trudno jest w nich szybko odnaleźć interesujące nas materiały, a dodatkowo sprawiają wrażenie nieładu. Owszem można je schować do szuflady czy szafy, ale czy to jest najlepsza metoda?

Pełna szafa dokumentów...

... to kolejny mebel zajmujący miejsce. Trzeba przecież przechowywać gdzieś dokumenty. Nie ma czasu na ich porządkowanie i sortowanie, a szukanie potrzebnej umowy zajmuje trochę czasu.

Chaos na twardym dysku...

Znalezienie dokumentów w przepełnionych katalogach jest równie czasochłonne, jak w szafie z dokumentami papierowymi.
Nieustannie rosnąca ilość danych przyczynia się do znacznego spadku wydajności i przejrzystości procesów.
Codzienna praca może stać się łatwiejsza i wydajniejsza, dzięki systemom elektronicznego zarządzania dokumentami i archiwizacji cyfrowej.

ELOoffice (Electronic Leitz Organizer) powoduje, że segregowanie, przetwarzanie i archiwizowanie dokumentów są znacznie mniej skomplikowane i czasochłonne. W produkcie zastosowano prostą zasadę segregowania z wykorzystaniem archiwum, folderów i plików, które podparto najnowocześniejszą technologią. Po przeniesieniu stosu dokumentów do komputera zarządzanie nimi jest banalnie proste. Znacznemu skróceniu ulega czas dostępu do dokumentów, przy równoczesnym zmniejszeniu wykorzystania powierzchni biurowej i redukcji kosztów. ELOoffice zaprojektowano jako podstawowe rozwiązanie do zainstalowania na komputerze domowym lub w niewielkiej sieci dla nie więcej niż dziesięciu użytkowników. Z myślą o większych użytkownikach powstał produkt ELOprofessional, rozwiązanie typu klient-serwer do zarządzania dokumentami w całym przedsiębiorstwie.