Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

SP9100DN

Nashuatec_SP9100DN

Przenieś się do świata szybkiego druku wysokonakładowego

Nashuatec SP 9100dn jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy poszukują pewnego systemu drukującego z bogatym zestawem możliwości wykańczania dokumentów. Jednocześnie urządzenie to jest w stanie zaspokoić potrzeby szybkiego, wysokonakładowego druku biznesowego.

Wysoka wydajność
Aby komfortowo obsługiwać druk wysokonakładowy urządzenie Nashuatec SP 9100dn oferuje wydajność sięgającą 75 wydruków na minutę - zarówno w simpleksie, jak i dupleksie. Zaskakująco niski czas uzyskania pierwszego wydruku, wynoszący zaledwie 5,5 sekundy dodatkowo wpływa na zwiększenie produktywności.

Najwyższa jakość wydruku i obróbki dokumentów
Dzięki rozdzielczości 1200dpi drukarka SP 9100dn dostarcza dokumenty doskonałej jakości. Czy to arkusze kalkulacyjne, czy raporty - użytkownicy tego urządzenia zawsze będą mogli liczyć na wydruki najwyższej klasy. Do urządzenia Nashuatec SP 9100dn oferowane są również dwa modele zaawansowanych finiszerów umożliwiających zszywanie oraz dziurkowanie. Jeden z finiszerów udostępnia również funkcję broszurowania.

Praca bez przestojów
Drukarka SP 9100dn wyposażona jest już w standardzie w kasety na papier o łącznej pojemności aż 4200 arkuszy. Wartość tę można jeszcze powiększyć dzięki oferowanej jako opcja kasecie wysokiej pojemności, mieszczącej dodatkowe 4000 kartek. Dzięki tak dużej pojemności papieru i wysokiej wydajności zasobnika z tonerem nawet największe projekty mogą zostać zrealizowane bez niepotrzebnych przestojów. Zastosowanie najnowszych technologii podczas konstruowania drukarki SP 9100dn pozwoliło na zminimalizowanie ilości potencjalnych interwencji serwisu a również wpłynęło na zwiększenie jej trwałości oraz obciążalności.

Możliwość skanowania i kopiowania
Stosując wydajny skaner Nashuatec SC560dc (dostępny jako opcja), możemy drukarkę SP9100dn zamienić w urządzenie wielofunkcyjne. Ich połączenie umożliwia zbudowanie systemu dystrybucji oraz archiwizacji dokumentów. Skaner ten wyposażony jest w automatyczny podajnik dokumentów, a skanowanie dwustronne odbywa się jednoprzebiegowo.

Serwer dokumentów
Drukarka SP9100dn wyposażona jest w serwer dokumentów o pojemności 80GB. Pozwala on na przechowywanie dokumentów, zarządzanie nimi oraz na ich ochronę. Pełną jego funkcjonalność możemy osiągnąć dzięki sterownikom RPCST, uzyskując dostęp do funkcji druku poufnego, druku zatrzymanego, czy też druku zapisanego.

Pełne bezpieczeństwo
Ochrona ważnych danych i niejawnych dokumentów wewnątrz firmy to kwestia kluczowa. Drukarka SP9100dn wyposażona jest w funkcję szyfrowania transmisji pomiędzy stacjami roboczymi, a samym urządzeniem. Funkcja kasowania danych tymczasowych zapisanych na dysku twardym serwera dokumentów zabezpiecza przed odzyskaniem danych już po wykasowaniu pliku. By ochronić drukarkę  przed korzystaniem z niej przez osoby niepowołane administrator dysponuje kilkoma skutecznymi sposobami autoryzacji użytkowników.

Współpraca z systemami korporacyjnymi
Dzisiejsze systemy korporacyjne stawiają przed urządzeniami wysokie wymagania nie tylko ze strony sprzętowej, ale również programowej. Użytkownicy takich systemów, jak SAP R/3, Solaris czy HP-UX również oczekują pełnej funkcjonalności zakupionych przez siebie urządzeń. Drukarka SP 9100dn posiada pełne wsparcie dla systemów korporacyjnych umożliwiające korzystanie ze wszystkich jej dostępnych możliwości.

Wyrafinowane oprogramowanie
Podczas pracy z tak wydajnym i szybkim urządzeniem jak Nashuatec SP 9100dn koniecznością staje się korzystanie z oprogramowania pozwalającego na łatwe i efektywne operowanie dokumentami. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu DeskTopBinder użytkownicy w łatwy sposób mogą zarządzać, przeglądać i kopiować dokumenty znajdujące się w sieci lokalnej. Interfejs w formie portalu pozwala na zarządzanie dokumentami z różnych źródeł na jednym ekranie. Oprogramowanie to pozwala na łączenie dokumentów różnego typu i skierowanie ich do jednej kolejki wydruku.