Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

SP5100N

Nashuatec_SP5100n

Wznieś się na wyższy poziom wydajności

Nowa generacja monochromatycznych drukarek Nashuatec o szybkości 43 stron na minutę zapewnia doskonałą wydajność połączoną z wyjątkowo niskimi kosztami oraz nadzwyczajną trwałością. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań, w tym szybkiego procesora, przekłada się na zwiększenie produktywności twojego biura i zmniejszenie liczby niepotrzebnych przestojów.

Doskonała wydajność
Urządzenie Nashuatec SP5100 drukują z szybkością do 43 stron A4 na minutę. Procesor, taktowany zegarem o szybkości 500MHz zapewnia doskonałą wydajność oraz szybkie przetwarzanie wysyłanych do urządzenia dokumentów. Pierwszy wydruk znaleźć możemy na tacy odbiorczej po 8,5 sekundy. Odpowiednia konstrukcja modułu grzejnego sprawia, iż drukarka Nashuatec SP5100n jest gotowa do pracy już po niespełna 45 sekundach od momentu włączenia. Dostępny jako opcja moduł druku dwustronnego nie powoduje spowolnienia tempa drukowania dokumentów, sprawiając jednocześnie, że zużycie papieru spada.

Biurowa uniwersalność
Drukarkę Nashuatec SP5100n zaprojektowano w taki sposób, by zapewnić pracownikom w Twoim biurze jak największy komfort. Dodatkowe kasety na papier eliminują potrzebę częstego uzupełniania papieru. Inną korzyścią posiadania wielu źródeł papieru jest fakt, że można w nich przechowywać różnego typu nośniki, takie jak folie, papier nalepkowy, czy koperty.
Niewątpliwą zaletą urządzenia SP5100n są jego niewielkie gabaryty. Drukarka ta zajmuje na biurku tyle samo miejsca, co urządzenia znacznie wolniejsze.

Pełna kontrola, intuicyjna obsługa
Za pomocą oprogramowania WebImage Monitor można w łatwy sposób sprawdzić status urządzenia i skontrolować jego najważniejsze funkcje. Oprogramowanie Status Monitor poinformuje użytkownika za pomocą systemu wyskakujących okienek o zakończeniu wydruku, czy też o wystąpieniu jakichkolwiek błędów.
Drukarka Nashuatec SP5100n wyposażona jest również w interfejs użytkownika z wyświetlaczem, dzięki czemu jej bezpośrednia konfiguracja i zmiany parametrów nie stanowią już problemu.

Zarządzanie dokumentami
Drukarki Nashuatec SP5100n wyposażone w opcjonalny dysk twardy o pojemności 40GB umożliwiają wykorzystanie funkcji druku zapisanego i próbnego. Ogromną zaletą możliwości zapisywania dokumentów w drukarce jest fakt, iż nie trzeba tracić czasu na ponowne wysyłanie dokumentów z komputera PC do drukarki. Do obsługi dokumentów zapisanych na dysku twardym urządzenia Nashuatec SP5100n przeznaczona jest specjalna aplikacja narzędziowa, będąca jednym z elementów sterownika PCL.