Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

Faks Nashuatec F110 i F111

Faks Nashuatec F111

 

Funkcjonalne faksowanie

Urządzenia Nashuatec F110/F111 stworzone zostały w celu zaspokojenia potrzeb klientów indywidualnych oraz niewielkich grup roboczych. Pozwalają one, dzięki laserowemu systemowi druku, na faksowanie z wykorzystaniem zwykłego papieru. Co więcej, model F111 może spełniać rolę efektywnej i niedrogiej w eksploatacji drukarki oraz kolorowego skanera.

Wysoka wydajność i niskie koszty użytkowania
Cechy faksów F110 oraz F111 to szybkość drukowania wynosząca do 16 stron na minutę oraz błyskawiczna transmisja dokumentów. Wysłanie pojedynczej strony zajmuje zaledwie 2,5 sekundy, co z pewnością przełoży się na obniżenie rachunków telefonicznych. Wydajność tych urządzeń wzrasta dzięki możliwości jednoczesnego drukowania oraz nadawania dokumentów. Wysyłanie dokumentów o dużej objętości nie stanowi kłopotu, bowiem do dyspozycji jest automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy. Za pomocą funkcji wysyłania dokumentów do grupy odbiorców, w ramach jednej czynności, możemy rozesłać faksową korespondencję seryjną w zaledwie kilka chwil.

Bogate możliwości
Prócz możliwości związanych z modułem faksu, urządzenie Nashuatec F111 oferuje również funkcjonalność wysokiej jakości drukarki laserowej o rozdzielczości 600dpi oraz kolorowego skanera. Wyposażone jest ono we wbudowany dodatkowy interfejs USB, dając możliwość zarówno drukowania plików zapisanych na kluczach USB Flash, jak i zapisywania na nich zeskanowanych dokumentów.
Nie musimy się również obawiać o utratę odbieranych dokumentów w przypadku, gdy zabraknie papieru lub skończy się toner - zarówno urządzenie F110, jak i F111 jest w stanie przechować w pamięci wewnętrznej do 125 stron wiadomości.

Intuicyjna obsługa
W urządzeniach Nashuatec F110 i F111 połączono doskonałą wydajność z intuicyjną i łatwą obsługą. Zarówno menu, jak i panel operatora zostały zaprojektowane w taki sposób, by w jak największym stopniu były one przyjazne użytkownikowi. Również korzystanie z książki adresowej nie stanowi problemu. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 20 lub 40 przycisków szybkiego wybierania, w pamięci można przechowywać do 250 numerów zorganizowanych maksymalnie w 32 grupach.