Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

MPW2400/3600

Nashuatec MPW2400/3600 

 

Kompleksowa obsługa dużych formatów

Nowe szerokoformatowe urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec MPW2400 i MPW3600 zapewnią Twojej firmie pełną  kompleksowość w zakresie dużych formatów, zarówno w rozwiązaniach profesjonalnych, jak i codziennej pracy biurowej. Zastąp drukarkę, kopiarkę i skaner jednym, kompaktowym i funkcjonalnym urządzeniem szerokoformatowym Nashuatec.

Elastyczność
Urządzenia Nashuatec MPW2400 oraz MPW3600 doskonale zaspokajają rozmaite potrzeby użytkowników. Z jednej strony można wykorzystać możliwości wewnętrznego kontrolera GW, zapewniającego łatwą, a przede wszystkim niezwykle wydajną realizację biurowego drukowania, skanowania i oczywiście kopiowania. Z drugiej, można wykorzystać kontroler RATIO, który przeznaczony jest dla wyspecjalizowanych użytkowników, wymagających najwyższej jakości i wydajności. Szczególnie wtedy, gdy pracują z zaawansowanymi aplikacjami do wizualizacji i wspomagania projektowania.

Maksymalna wydajność, nienaganna funkcjonalność
Nashuatec MPW2400 i MPW3600 to przede wszystkim wysoka wydajność i nienaganna funkcjonalność. Urządzenia drukują z szybkością odpowiednio 4,4 lub 6,4 strony formatu A1 na minutę. Czas nagrzewania ograniczono do mniej niż 2 minut, a pierwszy wydruk uzyskamy już po 21 sekundach. Szybkie przetwarzanie przesyłanych do maszyn dokumentów zapewnia wbudowana w kontroler GW pamięć 1024MB oraz dysk twardy o pojemności 80GB. Jeszcze większą wydajność uzyskamy wyposażając urządzenia w zewnętrzny, dedykowany kontroler RATIO. Kontroler ten zapewnia również udoskonaloną współpracę z aplikacjami inżynierskimi i wspomagania projektowania. Urządzenia MPW2400 i MPW3600 obsługują wiele typów nośników o formatach od A4 do A0, a maksymalna długość wydrukowanego dokumentu może sięgać nawet do 15 metrów.

Biurowa uniwersalność
Przy projektowaniu szerokoformatowych urządzeń Nashuatec położono szczególny nacisk na zapewnienie niewielkich gabarytów. Dzięki temu sprzęt może znajdować nieopodal stanowiska pracownika. Dla jeszcze większej wygody użytkowników zapewniono możliwość jednoczesnego korzystania z aż czterech źródeł papieru - podajnika z jedną lub dwiema rolkami, podajnika ręcznego oraz kasety na papier cięty o pojemności 250 arkuszy. Duży i czytelny dotykowy panel LCD, pozwala na łatwy i szybki dostęp do wszystkich funkcji. Wydruki charakteryzują się wysoką rozdzielczością i nienagannym stopniem wierności z oryginałem. Komfort pracy z dokumentami zapewniają narzędzia pozwalające na skanowanie do poczty elektronicznej, URL oraz folderu.

Bezpieczne zarządzanie dokumentami
Wbudowany dysk twardy o wysokiej pojemności umożliwia przechowywanie dokumentów w pamięci urządzenia, co zapobiega wielokrotnemu przesyłaniu materiałów ze stacji roboczych. Producent zastosował szereg zabezpieczeń dla przechowywanych danych takich jak autoryzacja użytkowników, czy filtracja adresów IP. Funkcje serwera dokumentów RATIO pozwalają między innymi na zarządzanie znajdującym się w kolejce wydruku pracami, można również przeglądać opisy poszczególnych zadań druku i w razie potrzeby decydować o ich priorytecie.