Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

MPC2800/3300

Nashuatec_MPC3300

 

Uniwersalne i wydajne urządzenia kolorowe

Twórz wysokiej jakości monochromatyczne i kolorowe dokumenty
Pierwsze wrażenie jest bardzo istotne, dlatego kolor staje się doskonałym narzędziem pokazania kluczowych elementów w dokumentach. Kolor zwiększa zaangażowanie, przyciąga uwagę i ułatwia przekonywanie. Wręcz idealnie sprawdza się w tworzeniu ofert, formularzy czy faktur. Stworzone w celu zwiększenia Twoich przychodów urządzenia Nashuatec MPC2800 oraz MPC3300 oferują doskonałą jakość wydruków i różnorodność opcji wykańczania dokumentów połączone z najniższymi w swojej klasie kosztami. Maszyny MPC2800 oraz MPC3300 oferują szeroki wachlarz możliwości, które służą do wspierania Twojej kreatywności i wydajności. Dzięki nim dostarczysz swoim klientom wysokiej jakości, profesjonalnie wykończone kolorowe dokumenty.

Urządzenia MPC2800 oraz MPC3300 to:

 • wszystkie funkcje w jednym urządzeniu: kopiowanie, drukowanie, skanowanie i opcjonalne faksowanie
 • najwyższej jakości wydruki kolorowe i monochromatyczne
 • łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu i czytelnemu kolorowemu panelowi LCD
 • zaawansowane funkcje faksowania i dystrybucji dokumentów
 • funkcja skanowania na nośniki USB (pendrive) oraz SD
 • bogate funkcje obróbki końcowej dokumentów

Nashuatec MPC2800

 

Zaprojektowane specjalnie dla Twoich potrzeb
Stworzone w celu ułatwienia Twojej codziennej pracy urządzenia Nashuatec MPC2800 oraz MPC3300 pozwalają na łatwe i intuicyjne tworzenie najwyższej jakości dokumentów, zarówno monochromatycznych, jak i kolorowych. Duży, kolorowy ekran sterujący LCD umieszczony na panelu użytkownika pozwala na obsługiwanie urządzeń przez mniej doświadczonych użytkowników oferując:

 • możliwość wyświetlania tylko najczęściej używanych funkcji
 • podgląd na ekranie zapisanych na dysku twardym urządzenia dokumentów
 • idealną jakość wyświetlania informacji na ekranie - wyraźne czcionki i wiernie reprodukowane obrazy
 • animowane przewodniki wyświetlane w razie wystąpienia nieprawidłowości w pracy urządzenia

Ciągła i wydajna praca
Dzięki całkowitej pojemności papieru wynoszącej maksymalnie 4400 arkuszy ilość przerw wymaganych z konieczności uzupełnienia papieru jest ograniczona do minimum. System automatycznie przełącza pobór papieru z kasety pustej na kasetę załadowaną takim samym nośnikiem. Dzięki takim rozwiązaniom możesz kontynuować pracę bez zbędnych przestojów i dokładać papier nawet podczas pracy urządzenia.

Wysokiej jakości obróbka końcowa
Dzięki zaawansowanym możliwościom obróbki końcowej oferowanym przez nowe urządzenia Nashuatec MPC2800 oraz MPC3300. Możesz skorzystać z funkcji zszywania, sortowania oraz dziurkowania. Dostępny jest również finiszer broszurujący o pojemności 1000 arkuszy, zszywający do 50 arkuszy i zszywający w formie broszur do 10 arkuszy. Dzięki temu można tworzyć broszury zawierające nawet do 40 stron.

Imponujący kolor
W znaczący sposób popraw swój wizerunek biznesowy korzystając z możliwości, jakie daje wysokiej jakości drukowanie w kolorze. Kolor podkreśla znaczenie zawartości dokumentu, czyniąc go bardziej przejrzystym i interesującym. Urządzenia Nashuatec MPC2800 i MPC3300 dzięki zastosowanym technologiom w mechanizmie obrazowania zapewniają najlepszą jakość detali i ostrości obrazu w swojej klasie. Nie ma żadnych przeszkód w stosowaniu grubego papieru, w tym również z kaset. Teraz papier o gramaturze 256g/m2 może być ładowany do każdej z kaset urządzenia.

Wydajna komunikacja dzięki skanowaniu do postaci elektronicznej
Funkcja skanowania do poczty elektronicznej jest bezpiecznym i ekonomicznym sposobem dystrybucji dokumentów. Opcja ta nie wymaga stosowania dodatkowych zasobów i jest dostępna w standardzie. Adres odbiorcy można wpisać z urządzenia przy wykorzystaniu klawiatury lub wskazać na wpis w książce adresowej. Zeskanowany dokument jest wysyłany jako załącznik w postaci plików PDF (w tym również skompresowanego PDF), JPEG lub TIFF, a ich rozdzielczość może wynosić nawet 1200dpi w pełnym kolorze.
Funkcja "skanowania do folderu" została stworzona z myślą o tanim i efektywnym przekształcaniu dokumentów papierowych w elektroniczne i późniejszej ich dystrybucji. Zeskanowane dokumenty mogą być łatwo przesyłane w sieci lokalnej oraz rozległej i zachowywane w udostępnionym folderze na dowolnym komputerze w sieci. Dodatkowym atutem jest szybkość skanera, który może przetworzyć nawet do 50 pełnokolorowych oryginałów na minutę.

Zcentralizowane zarządzanie
Program WebSmartDevice Monitor daje administratorowi IT pełną kontrolę nad wszystkimi sieciowymi urządzeniami poprzez przeglądarkę internetową. Automatycznie wykrywa urządzenia w sieci i ich konfigurację oraz zapewnia dwustronną komunikację. Pozwala zarządzać wszystkimi urządzeniami z dowolnego komputera, konfigurować je dla użytkowników lub grup roboczych, a także monitorować stan zwiększając ich produktywność. Wewnętrzny serwer dokumentów przekształca urządzenie w centrum przechowywania i dystrybucji informacji w firmie. Serwer dokumentów pozwala na łatwą archiwizację z uwzględnieniem wymogów bezpieczeństwa, umożliwia podgląd przechowywanych dokumentów oraz ich edycję. Funkcjonalność serwera dokumentów w urządzeniach Nashuatec znacznie przewyższa oferowaną przez wielopółkowe odbiorniki papieru, czy też wirtualne skrzynki pocztowe.

Wykorzystaj narzędzia elektroniczne do edycji, dystrybucji i zarządzania informacjami co pozwoli zaoszczędzić czas i koszty. Zamiast zapełniać biurka i segregatory:

 • zamień swoje dokumenty na postać cyfrową i przechowuj je na dysku serwera dokumentów w maszynie
 • rozsyłaj zeskanowane dokumenty korzystając z funkcji dystrybucji do skrzynek e-mail lub do folderu
 • unikaj przeciążania sieci lokalnej LAN i wysyłania obszernych załączników wiadomości e-mail dzięki funkcji skanowania do adresu URL

Wzmocnij swoje biuro dzięki najnowszej technologii
Urządzenia Nashuatec MPC2800 i MPC3300 są bardzo elastyczne w konfiguracji i ich dopasowywania do potrzeb nowoczesnego biura. Co więcej jakość oferowanego przez nie druku oraz wyśrubowane parametry stawiają te urządzenia na pierwszym miejscu w swojej klasie. Doskonale sprawują się również jeśli chodzi o koszty wydruku - wysokowydajne materiały eksploatacyjne oraz bardzo długie okresy pomiędzy przeglądami powodują, że całkowite koszty użytkowania (TCO) urządzeń Nashuatec MPC2800 oraz MPC3300 są najniższe na rynku.

Bezpieczeństwo urządzenia i danych
Zabezpiecz swój biznes przez zagrożeniami związanymi z wyciekiem informacji i nieautoryzowanym dostępem do urządzeń drukujących. Nowe wielofunkcyjne urządzenia kolorowe Nashuatec oferują następujące opcje ochrony Twoich kluczowych danych:

 • zaawansowane ograniczenia dostępu przy wykorzystaniu różnego typu autoryzacji, w tym również różnicowania użytkowników w dostępie do drukowania i kopiowania w kolorze
 • zabezpieczenie przed wyciekiem danych za pomocą modułu bezpiecznego nadpisywania danych na dysku twardym urządzenia oraz szyfrowania transmisji pomiędzy urządzeniem a komputerami użytkowników
 • unikanie nieautoryzowanego kopiowania dzięki funkcjom niewidocznego gołym okiem znaku wodnego.