Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

GX3000

   Nashuatec GX-5050N pdf Pobierz folder pdf

 

GelSprinter - innowacyjny druk w kolorze

Wyobraź sobie możliwość drukowania kolorowych dokumentów w tej samej cenie, co czarno-białych. Rewolucyjne drukarki żelowe Nashuatec GelSprinter pozwolą Ci to osiągnąć utrzymując niezmiennie wysoką jakość druku. Nashuatec GX3000, GX3050N i GX5050N drukują dokumenty z szybkością do 30 stron na minutę zarówno w kolorze jak i w czerni i bieli.

Innowacyjna technologia GelSprinter
Innowacyjna technologia żelowa pozwala na połączenie zalet technologii atramentowej z laserową - niskiego kosztu urządzenia, niskiego kosztu eksploatacji, trwałości wydruków oraz ich wysokiej jakości - również w kolorze! Nashuatec GX3000, GX3050N i GX5050N używają nowego, szybkoschnącego i odpornego na wodę żelu, pozwalającego drukować dwustronnie z szybkością do 30 stron na minutę - zarówno w trybie kolorowym jak i mono. Precyzyjne prowadzenie papieru w połączeniu z nowoczesnymi głowicami drukującymi, zapewnia druk wysokiej jakości w rozdzielczości 1200dpi (z wygładzaniem do 3600x1200dpi).

Oszczędzaj czas i zwiększaj produktywność
Pracę bez zbędnych przestojów zapewnia odpowiednia pojemność kaset na papier, elastycznie dostosowywana do Twoich potrzeb. Wydajność podnosi dodatkowo wyjątkowo szybkie przetwarzanie drukowanych dokumentów i bardzo krótki czas druku pierwszej strony. Druk na grubym papierze i kopertach jest możliwy dzięki prostej drodze papieru oraz unikalnym zaletom stosowanego żelu.

Kolor, na który Cię stać
GelSprinter to idealne rozwiązanie dla pojedynczych użytkowników lub niewielkich grup roboczych, wymagających szybkiego, niedrogiego drukowania w kolorze oraz czerni i bieli. W celu dokładnego określenia kosztów i ich minimalizacji urządzenia podają procent pokrycia wydrukowanych stron oraz różne statystyki ilościowe. Unikalny tryb "Level Color", optymalizuje koszty druku biurowych dokumentów. Oddziela fragmenty graficzne i kolorowe od tekstu, a następnie zużywa do 50% mniej żelu do druku elementów, które nie są tekstem. W rezultacie otrzymujemy dużo tańsze dokumenty biurowe z wyraźnym tekstem. Oddzielne pojemniki z żelem, które mogą być wymieniane indywidualnie i w łatwy sposób, dodatkowo redukują koszty.

Łatwa instalacja i zarządzanie
Nashuatec GX3000 GelSprinter z portem USB, oraz przyjaznym użytkownikowi sterownikiem RPCS, to najlepszy wybór dla pojedynczych użytkowników. Gotowe do pracy w sieci modele GX3050N i GX5050N, posiadające również sterownik PCL, integrują się bez problemów z niemal każdą siecią. Drukarki serii GelSprinter są wyposażone w wyjątkową funkcję powiadamiania e-mailem o swoim stanie, np. o braku żelu, braku papieru czy ilości zużytych kartridży.

Technologiczna przyszłość kolorowego drukowania