Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

SPC820DN/821DN

  Nashuatec_SPC821DN

Bezkompromisowy, wydajny druk w kolorze

Jeśli wymogiem jest najwyższa jakość wydruków kolorowych bez rezygnowania z wysokiej produktywności i zaawansowanej obróbki dokumentów, to kolorowe drukarki laserowe Nashuatec SPC820DN oraz SPC821DN są doskonałym wyborem. Ich bezkompromisowa wydajność oraz najwyższej jakości wydruki sprawią, że tworzone dokumenty biznesowe będą uzyskiwane bardzo szybko, a ich wygląd będzie w pełni profesjonalny.

Szybkość i oszczędność czasu
Kolorowe drukarki Nashuatec SPC820DN/SPC821DN sprawią, że produktywność twojego biura będzie wzrastać. Dzięki nowoczesnemu mechanizmowi i bardzo wydajnemu procesorowi, drukarki Nashuatec generują wydruki z szybkością 40 lub 50 obrazów na minutę zarówno jedno, jak i dwustronnie. Równie imponujący jest czas uzyskania pierwszej strony wydruku, wynoszący nie więcej niż 9 sekund. Urządzenie to zużywa niewiele energii, a po włączeniu zasilania jest gotowe do pracy po zaledwie 48 sekundach.

Profesjonalna jakość
Obecnie kolor w dokumentach biurowych nie jest już jedynym wymogiem, liczy się również jego nienaganna jakość. Zapewnia to zaawansowany mechanizm druku z pasem pośrednim obrazu oraz 4-bitowy system opisu pikseli. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że dzięki urządzeniom Nashuatec SPC820DN/SPC821DN zyskujemy możliwość pracy z rozmaitymi typami nośników, sprawiając, że nasze dokumenty wyglądają nienagannie i w pełni profesjonalnie.

Elastyczność i funkcjonalność
Zaawansowane możliwości urządzenia nie muszą oznaczać trudności z obsługą. Intuicyjny, wzbogacony ikonami sterownik RPCS sprawia, że nawet najbardziej zaawansowane prace zostaną wydrukowane bezbłędnie. Podobnie jest z zarządzeniem urządzeniem poprzez panel administratora, dostępny z każdego miejsca poprzez przeglądarkę internetową. Przechowywanie często drukowanych dokumentów oraz zarządzanie nimi wspomagane jest przez wbudowany w urządzenie Nashuatec SPC821DN, a opcjonalny dla SPC820DN, serwer dokumentów z dyskiem twardym o pojemności 80GB.

Zaawansowane funkcje druku
Sterownik RPCS umożliwia również  skorzystanie z zaawansowanych funkcji nowych drukarek Nashuatec. Z jednej strony zapewniają one bezpieczeństwo i poufność danych - tak jak druk bezpieczny i druk zatrzymany, pozwalając na zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem do drukowanych dokumentów. Z drugiej przyśpieszają cykle produkcji dokumentów - tak jak druk zapisany. Za pomocą tej funkcji możemy udostępniać na dysku twardym urządzenia często używane dokumenty, co wyklucza konieczność każdorazowego przesyłania dokumentów do drukarki.

Bezpieczeństwo i kontrola kosztów
Zapewnienie bezpieczeństwa dokumentów oraz kontrola dostępu osób upoważnionych do korzystania z urządzenia, to kluczowe kwestie w każdym nowoczesnym biurze. Wpływają one na poufność danych i kontrolę kosztów. Przydatną funkcją, z której mogą korzystać użytkownicy jest Autoryzacja Windows, nie wymagająca zapamiętywania przez poszczególnych użytkowników dodatkowych haseł - bowiem stosowane są takie same hasła, jakimi logują się do swoich komputerów. Ochronie podlega również sama transmisja z komputerów do urządzenia, która jest szyfrowana. Zapobiega to możliwości podsłuchania sieci i późniejszego odtworzenia dokumentów. Chronić można również dane zapisane na dysku twardym serwera dokumentów - wszystkie dane tymczasowe są kasowane a wolne miejsce na dysku nadpisywane ciągami liczb losowych.

Współpraca z systemami korporacyjnymi
Dzisiejsze systemy korporacyjne stawiają przed urządzeniami wysokie wymagania nie tylko ze strony sprzętowej, ale również programowej. Użytkownicy takich systemów, jak SAP R/3, Solaris czy HP-UX również oczekują pełnej funkcjonalności zakupionych przez siebie urządzeń. Kolorowe drukarki SPC820DN/SPC821DN charakteryzują się pełnym wsparciem dla systemów korporacyjnych umożliwiające korzystanie ze wszystkich ich dostępnych możliwości.