Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

SPC210SF

  

Wielofunkcyjny kolor na biurko

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Nashuatec SP C210SF drukuje i kopiuje dokumenty z szybkością 8 stron na minutę w kolorze i 31 stron w trybie mono w rozdzielczości do 2400x600dpi. Ponadto w standardzie wyposażone jest w skaner sieciowy i faks.

Urządzenie wyposażone jest standardowo w kartę sieciową, port USB 2.0 oraz port równoległy. Może pomieścić 250 arkuszy papieru, a po dołożeniu opcjonalnej kasety aż 780 arkuszy. Dokumenty wielostronicowe mogą być łatwo powielane dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów. SP C210SF pozwala pracować na formatach od A4 do B5, grubym papierze, kopertach, foliach i innych nośnikach. Obsługuje język drukowania GDI. W standardzie urządzenie wyposażone jest w 64MB pamięci z możliwością poszerzenia do 576MB.

Funkcja faksu klasy G3 umożliwia komunikację z szybkością 33.6Kbps, a dokumenty mogą być skanowane za pomocą automatycznego podajnika lub z szyby skanera. Specjalne funkcje szybkiego wybierania numerów, grup odbiorców itp. pozwalają na rozsyłanie dużej ilości wiadomości w sposób automatyczny.

Nashuatec SP C210SF pozwala skanować kolorowe zdjęcia i dokumenty do folderów w sieci, wiadomości e-mail czy wydruku. Sterownik TWAIN, 24 bitowa głębia kolorów oraz rozdzielczość optyczna 600dpi - z możliwością interpolacji do 9600dpi - zaspokoją potrzeby każdego użytkownika biurowego.

W pakiecie znajduje się oprogramowanie optymalizujące procesy pracy, umożliwiające zdalne zarządzanie urządzeniem, skanowanie, skanowanie z rozpoznaniem tekstu, czy przeglądanie plików graficznych.