Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

A080

Kompletne rozwiązanie wielkoformatowe w bezpiecznym środowisku

Czy potrzebujesz bardziej produktywnego, wielkoformatowego systemu cyfrowego, zdolnego do obróbki specjalnie przystosowanych dokumentów? Szybkie i wydajne urządzenie Nashuatec A080, z wbudowanymi inteligentnymi opcjami zabezpieczeń, jest dla Ciebie idealnym wyborem. Ten elastyczny system oferuje pełną swobodę w połączeniu funkcji wysokiej jakości drukowania, kopiowania, czy skanowania w jednym, oszczędzającym miejsce urządzeniu. Jego doskonale przystosowane opcje zabezpieczeń zintegrują się bez przeszkód z istniejącą infrastrukturą sieciową tak, by zapewnić bezpieczeństwo, spójność i odpowiedni dostęp do poufnych informacji.
Rozszerzona funkcjonalność konwersji obrazu oraz opcje cyfrowego skanowania sprawiają, że Nashuatec A080 może stać się Twoim wielkoformatowym centrum obiegu dokumentów i wymiany informacji wydajnie przechwytując i dystrybuując dokumenty. Wbudowany serwer dokumentów pozwala przechowywać i łatwo odzyskiwać często używane dokumenty. Teraz możesz znacznie poprawić jakość, produktywność, a także prostotę obsługi swojej wysokonakładowej, wielkoformatowej produkcji.

Wyjątkowa funkcjonalność bezpiecznego i elastycznego systemu w wielkim formacie

Oszczędność miejsca i redukcja kosztów dzięki modułowej budowie
Nashuatec A080 to oszczędzający miejsce, elastyczny system pozwalający firmom drukować, kopiować oraz skanować za pomocą jednego urządzenia tak, aby sprostać potrzebom każdego biznesu.
Wszystko to w połączeniu z niskim kosztem za stronę, przyczynia się do obniżenia całkowitego kosztu posiadania.

Wyjątkowa jakość i wydajność
A080 bez trudu radzi sobie z wydrukiem najbardziej złożonych projektów wielkoformatowych na różnych nośnikach o formatach od A4 aż do szerokich na 914mm. Tworzy wysokiej jakości wydruki w rozdzielczości 600dpi z szybkością 8 stron na minutę.

Wysokie bezpieczeństwo gwarantujące poufność
Inteligentne opcje zabezpieczeń oraz silne metody autoryzacji pozwalają łatwo zintegrować system z istniejącym środowiskiem sieciowym, zapewniając poufność informacji na najwyższych poziomach znanych w przemyśle. Zaawansowane szyfrowanie chroni książki adresowe i poufne dokumenty przed niepożądanym dostępem, a system DOS (Data Overwrite Security) usuwa tymczasowe dane, zapewniając niezbędne bezpieczeństwo dysku twardego urządzenia.

Większa produktywność i płynny obieg dokumentów
Urządzenie Nashuatec A080 może być wyposażone w opcję skanera zapewniającego przechwytywanie obrazów za pomocą sterownika sieciowego TWAIN w rozdzielczości 1200dpi odwzorowując rzeczywisty wygląd dokumentów. Wbudowane funkcje skanowania do wiadomości Email i skanowania do folderu oszczędzają czas i redukują koszty, a integracja z serwerem LDAP pozwala szybko identyfikować użytkowników i zapewnia płynną dystrybucję, przechowywanie i archiwizowanie wielkoformatowych dokumentów. Zaawansowane oprogramowanie RATIO wspiera możliwości edycji obrazów pozwalając drukować je oraz importować do aplikacji DTP/CAD jako grafikę wektorową, co czyni obieg dokumentów jeszcze bardziej wydajnym.

Płynna integracja ze środowiskiem sieciowym
Nashuatec A080 posiada w standardzie kartę sieciową Ethernet, dzięki której w prosty sposób zintegruje się z Twoim środowiskiem sieciowym. Pozwala drukować praktycznie z każdej platformy w dowolnym środowisku.
Proste zarządzanie dokumentami dzięki przyjaznemu oprogramowaniu i serwerowi dokumentów
Web Image Monitor to oprogramowanie standardowo zainstalowane w urządzeniach i dostępne z poziomu przeglądarki internetowej. W rezultacie administrator sieci może zaoszczędzić swój cenny czas zarządzając A080 bezpośrednio ze swojego komputera PC i ustawiać wszystkie opcje począwszy od nazw użytkowników aż po konfigurację każdej z poszczególnych funkcji. W tym samym czasie użytkownicy mogą przeglądać, ściągać oraz drukować dokumenty zapisane na serwerze dokumentów lub po prostu sprawdzać stany papieru czy poziom tonera w urządzeniach zwiększając wydajność pracy. Oprogramowanie DeskTopBinder pozwala w prosty sposób zarządzać, przeglądać oraz odzyskiwać dokumenty z różnych źródeł i lokacji. Zwiększa wydajność i produktywność pracy a także płynność komunikacji.