Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

SPC231N/232DN

Nashuatec_SPC232dn

 

Szybkie i kompaktowe kolorowe drukarki laserowe
Minimalne rozmiary, maksymalna wydajność

Drukarki Nashuatec SPC231N/SPC232DN oferują wszystko, czego oczekujesz od wydajnych i oszczędnych urządzeń drukujących. Co więcej, przy zaskakująco niewielkich rozmiarach przewyższają swoimi możliwościami znacznie większe urządzenia oferowane przez konkurencję - oszczędzając jednocześnie cenne miejsce w Twoim biurze. Dzięki wbudowanym zaawansowanym opcjom sieciowym z łatwością będziesz je mógł podłączyć do infrastruktury biurowej i korzystać od razu ze wszystkich zaawansowanych możliwości.

SPC231N/SPC232DN:

  • Szybkość: 20 str./min. mono/kolor
  • Interfejs Ethernet 10/100
  • PCL/PostScript3
  • Automatyczny druk dwustronny dla SPC232DN

Oszczędzaj przestrzeń
Dzięki swym nadzwyczajnie małym gabarytom, drukarki Nashuatec SPC231N/SPC232DN doskonale wpiszą się w przestrzeń Twojego biura nie pomniejszając komfortu pracy. Zapomnij o problemach związanych z organizacją miejsca pracy i ciągłym braku miejsca na biurku. W przypadku tych urządzeń niewielkie rozmiary nie oznaczają jednak kompromisów związanych z szybkością oraz jakością wydruków.

Używaj wielu typów nośników
Pomimo swych niewielkich gabarytów nowe drukarki Nashuatec obsługują zaskakująco wiele typów nośników, a dzięki temu praca w biurze staje się bardziej elastyczna. Nie ma już bowiem konieczności korzystania z wielu wyspecjalizowanych urządzeń, wykonując pracę wyłącznie na jednym, znajdującym się w pobliżu miejsca pracy. Urządzenia obsługują materiały transparentne, etykiety, papier pochodzący z powtórnego przetworzenia, a również papiery grube oraz koperty. Co więcej, drukarki Nashuatec wyposażyć można w dodatkową kasetę na papier o pojemności 500 arkuszy, która skutecznie ograniczy konieczność częstego dodawania papieru do urządzenia.

Oszczędzaj czas
Z nowymi drukarkami Nashuatec możesz zapomnieć o długim oczekiwaniu na kolorowe wydruki. Pierwsza strona - czy kolorowa, czy też monochromatyczna - pojawia się tacy odbiorczej  już po 14 sekundach, a szybkość drukowania wynosi 20 stron zarówno w czerni i bieli, jak i pełnym kolorze. Co więcej, drukarka SPC232DN wyposażona jest w moduł automatycznego drukowania dwustronnego. Urządzenia zużywają niewiele energii w trybie uśpienia i bardzo szybko nagrzewają się przechodząc w tryb pełnej gotowości.

Korzystaj z doskonałej jakości
Niewielkie gabaryty i wysoka wydajność to nie wszystko, co oferują drukarki Nashuatec. To również gwarancja doskonałej jakości wydruków, prawidłowego nasycenia kolorów i wiernego oddania najdrobniejszych szczegółów. Drukarki dysponują rozdzielczością 2400 x 600dpi co gwarantuje, że Twoje dokumenty będą wyglądały w pełni profesjonalnie. Mechanizm drukujący z pasem pośrednim przenoszenia obrazu gwarantuje doskonałą rejestrację kolorów i stabilność wydruków. Możesz być pewien, że każdy z Twoich wydruków będzie tak samo wysokiej jakości.

Łatwa obsługa, doskonała ergonomia
Drukarki Nashuatec SPC231N oraz SPC232DN należą do wyjątkowo łatwych w obsłudze. Wszystkie ważne komunikaty przekazywane są za pomocą podświetlanych piktogramów lub na dwuliniowym wyświetlaczu na panelu drukarki. Wymiana materiałów eksploatacyjnych w postaci zintegrowanych kartridży nie sprawia problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom, a cała obsługa drukarki odbywa się od frontu urządzenia. Dodatkowe oprogramowanie instalowane na komputerach, z których wykonywane są wydruki, monitoruje pracę drukarek i informuje o wszystkich zdarzeniach bez konieczności podchodzenia do samych urządzeń.

Trwałość i pewność użytkowania
Urządzenia drukujące Nashuatec zbudowane są w oparciu o lata doświadczeń związanych z konstruowaniem wydajnych kopiarek biurowych i urządzeń wielofunkcyjnych. To gwarantuje, że drukarki Nashuatec będą służyły w Twoim biurze prze długi okres czasu zapewniając pewność działania i stałą, najwyższą jakość drukowanych prac. Urządzenia Nashuatec są objęte godnym zaufania programem serwisowym świadczonym przez sieć profesjonalnych placówek serwisowych.