Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

P7535n

 

Jakość i szybkość w formacie A3

Nashuatec P7535n to profesjonalna drukarka laserowa formatu A3 o szybkości druku 35 stron na minutę. Urządzenie posiada wbudowaną kartę sieciową Ethernet. Standardowo wyposażone jest w 128MB pamięci (maksymalnie 256MB oraz dysk twardy 6GB) i procesor 372MHz. Obsługuje standardy PCL5e, PCL6, Adobe PostScript 3 i język RPCS, znacznie przyśpieszający zadania drukowania spod systemów Windows.

Urządzenie drukuje z rozdzielczością 1200dpi. Druk dwustronny jest możliwy z zastosowaniem opcjonalnego dupleksu. Drukarka Nashuatec P7535n dostarczana jest z oprogramowaniem Web SmartDevice Monitor, które poprzez interfejs przeglądarki internetowej oferuje scentralizowaną kontrolę nad urządzeniami sieciowymi, umożliwia zdalne zarządzanie drukarkami z dowolnej stacji, włączając automatyczną konfigurację oraz profilowanie grup lub użytkowników.

Nashuatec P7525n zgodna jest z wszystkimi głównymi środowiskami sieciowymi oraz standardowymi językami drukarek. Porty USB 2.0 oraz równoległy oferują łatwe w konfiguracji i szybkie połączenie drukarki bezpośrednio do komputera. W środowisku wielu komputerów dostęp do drukarki może następować dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth lub sieci bezprzewodowej Wireless LAN.

Drukarka w standardzie posiada kasetę na 500 arkuszy papieru oraz podajnik ręczny na 100 arkuszy. Po zainstalowaniu opcjonalnych kaset może pomieścić do 1600 arkuszy. Wyposażona w opcjonalny dysk twardy umożliwia wykorzystanie funkcji druku poufnego, dzięki któremu dokumenty wydrukowane na sieciowej drukarce będą dostępne tylko dla ich właściciela.