Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

SP4100NL

Nashuatec_SP4100NL

 

Szybki i sprawny druk biznesowy

Nowa generacja monochromatycznych drukarek Nashuatec, o szybkości 31 stron na minutę, zapewnia doskonałą wydajność połączoną z wyjątkowo niskimi kosztami oraz nadzwyczajną trwałością. Zastosowanie szybkiego procesora, a także nowatorskich rozwiązań w sterownikach, przekłada się na zwiększenie produktywności i zmniejszenie liczby niepotrzebnych przestojów.

Doskonała wydajność
Urządzenia Nashuatec SP4100NL drukują z szybkością 31 stron A4 na minutę. Wydajny, taktowany częstotliwością 400MHz, procesor drukarki pozwala na uzyskanie pierwszej strony wydruku już po 6,9 sekundy, a dzięki nowatorskiemu systemowi układu grzejnego, drukarki te przechodzą ze stanu uśpienia do pełnej gotowości w zaledwie 19 sekund. Dostępny jako opcja moduł druku dwustronnego nie powoduje spowolnienia tempa drukowania dokumentów, sprawiając jednocześnie, że zużycie papieru spada.

Profesjonalne drukowanie
Za pomocą wbudowanego w drukarki SP4100NL interpretera języka Adobe PostScript można szybko i sprawnie wydrukować dokumenty PDF. Co więcej, urządzenia te mają zainstalowane dodatkowe czcionki OCR oraz kody kreskowe, co znacznie wzbogaca drukowanie dokumentów o nowe możliwości, szczególnie w systemach korporacyjnych.

Różnorodne nośniki
Duża pojemność kaset na papier (maksymalnie 1600 arkuszy) czyni drukowanie dużych dokumentów sprawniejszym, zmniejszając jednocześnie konieczność ciągłego dokładania papieru. Podajnik ręczny na 100 arkuszy pozwala na używanie nietypowych nośników, takich jak gruby papier, etykiety, czy folie. Dodatkowym udogodnieniem jest opcjonalny podajnik na koperty.

Elastyczność i funkcjonalność
Zaawansowane możliwości urządzenia nie muszą oznaczać trudności z obsługą. Intuicyjny, wzbogacony ikonami sterownik RPCS sprawia, że nawet najbardziej zaawansowane prace zostaną wydrukowane bezbłędnie. Podobnie jest z zarządzaniem urządzeniem poprzez panel administratora, dostępny z każdego miejsca poprzez przeglądarkę internetową. Przechowywanie w urządzeniu często drukowanych dokumentów oraz zarządzanie nimi możliwe jest dzięki opcjonalnemu dyskowi twardemu o pojemności 40GB.

Zaawansowane funkcje druku
Sterownik RPCS umożliwia również  skorzystanie z zaawansowanych funkcji drukarek SP4100NL. Z jednej strony zapewniają one bezpieczeństwo i poufność danych - tak jak druk poufny i druk próbny - pozwalając na zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem do drukowanych dokumentów. Z drugiej strony przyśpieszają cykle produkcji dokumentów - tak jak druk zapisany. Za pomocą tej funkcji na opcjonalnym dysku twardym urządzenia możemy udostępniać często używane dokumenty, co wyklucza konieczność każdorazowego przesyłania dokumentów do drukarki.

Bezpieczeństwo i kontrola kosztów
Drukarki wyposażone w opcjonalny dysk twardy umożliwiają wykorzystanie funkcji druku poufnego, dzięki któremu dokumenty wydrukowane na sieciowej drukarce będą dostępne tylko dla ich właściciela. Również wydruk próbny ułatwia pracę i obniża koszty eksploatacji drukarek.
Ochronie podlega także sama transmisja z komputerów do urządzenia, która jest szyfrowana. Zapobiega to możliwości podsłuchania sieci i późniejszego odtworzenia dokumentów. Chronić można również dane zapisane na opcjonalnym dysku twardym - wszystkie dane tymczasowe są kasowane, a wolne miejsce na dysku nadpisywane ciągami liczb losowych.

Współpraca z systemami korporacyjnymi
Dzisiejsze systemy korporacyjne stawiają przed urządzeniami wysokie wymagania nie tylko ze strony sprzętowej, ale również programowej. Użytkownicy takich systemów, jak SAP R/3, Solaris czy HP-UX również oczekują pełnej funkcjonalności zakupionych przez siebie urządzeń. Drukarki SP4100NL posiadają pełne wsparcie dla systemów korporacyjnych umożliwiające korzystanie ze wszystkich ich dostępnych możliwości.