Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

MP1600 i MP2000LN

 

Wszechstronna i ekonomiczna
produkcja dokumentów.

Wydajna i niezawodna produkcja dokumentów to ważny element pracy w niewielkich, biurowych grupach roboczych. Nashuatec MP1600L i MP2000LN to proste w obsłudze urządzenia wielofunkcyjne, obsługujące format A3, oferujące możliwości drukowania, kopiowania i skanowania. Gotowe do pracy natychmiast po instalacji, pozwalają drukować z szybkością 16 lub 20 stron na minutę.

Produktywność, na którą możesz sobie pozwolić.

Wygodna produkcja dokumentów
Wykorzystaj przewagę, jaką dają Ci wygodne w obsłudze, wielofunkcyjne urządzenia Nashuatec MP1600L i MP2000LN. Oba modele w standardzie wyposażone są w drukarkę, szybki port USB, zapewniają obsługę formatu A3, kopiowanie, a także skanowanie za pomocą sterownika TWAIN. Szybszy MP2000LN posiada ponadto kartę sieciową oraz moduł druku dwustronnego.

Produktywność i wydajność
Technologia cyfrowa zapewnia wydajne drukowanie i kopiowanie. Produkcja dokumentów odbywa się sprawnie, z szybkością 16 stron na minutę w przypadku modelu MP1600L oraz 20 stron w przypadku MP2000LN. Ponadto urządzenie MP2000LN wyposażone jest w moduł dwustronnego drukowania, aby podnieść produktywność i nadać dokumentom jeszcze bardziej profesjonalny wygląd. Kopiowanie przy użyciu pokrywy oryginałów lub podajnika automatycznego jest proste dzięki funkcji "skanuj raz, kopiuj wiele razy". Wielokrotne kopiowanie jest możliwe po jednokrotnym zeskanowaniu oryginału, co pozwala zachować jego jakość i zwiększa wydajność pracy. Oba urządzenia posiadają dużą pojemność papieru, która maksymalnie może być powiększona do 1350 arkuszy w modelu MP1600L lub 1600 arkuszy w MP2000LN.

Wszechstronna obsługa dokumentów i zarządzanie papierem
Teraz wszystkie Twoje dokumenty mogą wyglądać profesjonalnie. Oba urządzenia obsługują bogaty wybór nośników i formatów papieru, wliczając koperty czy etykiety, aż do formatu A3. Funkcje obracania obrazu, czy jego skalowania pozwolą dodatkowo dostosować format każdego dokumentu.

Łatwa instalacja i obsługa
Nashuatec MP1600L i MP2000LN pozwalają korzystać ze swoich możliwości od razu po podłączeniu, ponieważ oba w standardzie posiadają drukarkę i skaner. Pozwalająca wygodne połączenie z komputerem za pomocą portu USB, a model MP2000LN dodatkowo w standardzie posiada kartę sieciową, umożliwiając korzystanie z urządzenia w środowisku sieciowym.

Wysoka jakość druku w rozdzielczości 600dpi
Rozdzielczość 600dpi zapewnie odpowiednią jakość dla dokumentów użytku biurowego. Zarówno tekst, elementy graficzne jak i fotografie, drukowane są wyraźnie i przejrzyście, co pozwala tworzyć profesjonalne dokumenty, listy, formularze, czy zestawienia.