Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

MPC4000/5000

Nashuatec MPC4500

 

 

Przygotuj się na nową wydajność koloru

Wymagania dzisiejszych środowisk biurowych co do urządzeń są bardzo wysokie. Wiążą się one nie tylko z jakością wydruków, ale również z wydajnością i niskimi kosztami użytkowania. Nowe urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec MPC4000 i MPC5000 oferują możliwości, których właśnie potrzebujesz. Urządzenia te oczywiście nie tylko kopiują i drukują, ale również skanują oraz opcjonalnie przetwarzają twoje faksy. Cechują się również bogatymi możliwościami obróbki końcowej dokumentów oraz wysoką pojemnością zarówno podajników, jak i odbiorników papieru. Dzięki nim dostarczysz swoim klientom wysokiej jakości, profesjonalnie wykończone kolorowe dokumenty.

Urządzenia Nashuatec MPC4000 oraz MPC5000 to:

 • wszystkie funkcje w jednym urządzeniu: kopiowanie, drukowanie, skanowanie i opcjonalne faksowanie
 • wysoka szybkość drukowania: 40 lub 50 stron na minutę zarówno w trybie mono, jak i kolorowym
 • doskonała jakość wydruków, rozdzielczość optyczna mechanizmu wynosi pełnie 1200dpi
 • szybkie skanowanie w tempie do 63 stron na minutę
 • funkcja skanowania na przenośne dyski USB lub karty SD
 • zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

Zarządzanie dokumentami
Zoptymalizuj proces obsługi dokumentów w swojej firmie i uzyskaj większą efektywność przepływu prac. Urządzenia Nashuatec MPC4000 oraz MPC5000 oferują szereg funkcji wspomagających przepływ dokumentów, w tym kolorowe skanowanie do folderu, serwera FTP czy też wiadomości e-mail. 

Nashuatec_MPC5000

Kompleksowe prace wykonuj szybciej i wydajniej
Zaprojektowane by ułatwić codzienny przepływ dokumentów urządzenia Nashuatec MPC4000 oraz MPC5000 pozwalają na tworzenie dokumentów najwyższej jakości nie tylko szybciej, ale sprawniej i łatwiej.

 • duży, dotykowy, kolorowy panel sterowania urządzeniem znacznie ułatwia jego obsługę
 • instrukcje postępowania w razie zacięcia papieru wyświetlane są w postaci zrozumiałych animacji
 • uzupełnianie papieru dzięki specjalnej konstrukcji kaset jest łatwe również dla osób niepełnosprawnych
 • wymiana tonera jest szybka i wygodna

Zaprojektowane specjalnie dla Twoich potrzeb
Stworzone w celu ułatwienia Twojej codziennej pracy urządzenia Nashuatec MPC4000 oraz MPC5000 pozwalają na łatwe i intuicyjne tworzenie najwyższej jakości dokumentów, zarówno monochromatycznych, jak i kolorowych. Duży, kolorowy ekran sterujący LCD umieszczony na panelu użytkownika pozwala na obsługiwanie urządzeń przez mniej doświadczonych użytkowników oferując:

 • możliwość wyświetlania tylko najczęściej używanych funkcji
 • podgląd na ekranie zapisanych na dysku twardym urządzenia dokumentów
 • idealną jakość wyświetlania informacji na ekranie - wyraźne czcionki i wiernie reprodukowane obrazy
 • animowane przewodniki wyświetlane w razie wystąpienia nieprawidłowości w pracy urządzenia

Zaawansowana obróbka końcowa prac
Z urządzeniami wielofunkcyjnymi Nashuatec MPC4000 oraz MPC5000 nie musisz zlecać obróbki końcowej dokumentów firmom zewnętrznych. Dzięki bogatemu wachlarzowi dostępnych finiszerów możesz produkować profesjonalnie obrobione dokumenty w swoim biurze. Jako opcja oferowane są finiszery o pojemnościach 1000 lub 3000 arkuszy, oba mogące zszyć do 50 arkuszy. Dostępny jest również finiszer broszurujący po pojemności 2000 arkuszy, zszywający do 50 arkuszy i broszurujący do 15 arkuszy. Dzięki temu możemy uzyskać nawet 60-stronicową, profesjonalnie złożoną broszurę.

Doskonała jakość kolorowych wydruków
Urządzenia Nashuatec MPC4000 oraz MPC5000 cechują się bardzo wysoką jakością wydruków zarówno monochromatycznych, jak i kolorowych. Rozdzielczość optyczna mechanizmu drukującego to 1200x1200dpi, a zastosowanie nowej generacji tonera polimerowego zapewnia lepszą reprodukcję kolorów oraz większą szczegółowość wydruków.

Szybkie i oszczędne faksowanie przez Internet
Zredukuj koszty zoptymalizuj faksowanie na duże odległości dzięki funkcji faksowania przez Internet. W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz na kosztach połączeń, ale również znacznie zwiększysz szybkość transferu. Możesz wykorzystać również funkcję IP Fax, pozwalającą na wykonanie transmisji w czasie rzeczywistym w sieciach IP.

Wydajna komunikacja dzięki skanowaniu do postaci elektronicznej
Funkcja skanowania do poczty elektronicznej jest bezpiecznym i ekonomicznym sposobem dystrybucji dokumentów. Opcja ta nie wymaga stosowania dodatkowych zasobów i jest dostępna w standardzie. Adres odbiorcy można wpisać z urządzenia przy wykorzystaniu klawiatury lub wskazać na wpis w książce adresowej. Zeskanowany dokument jest wysyłany jako załącznik w postaci plików PDF (w tym również skompresowanego PDF), JPEG lub TIFF, a ich rozdzielczość może wynosić nawet 1200dpi w pełnym kolorze.
Funkcja "skanowania do folderu" została stworzona z myślą o tanim i efektywnym przekształcaniu dokumentów papierowych w elektroniczne i późniejszej ich dystrybucji. Zeskanowane dokumenty mogą być łatwo przesyłane w sieci lokalnej oraz rozległej i zachowywane w udostępnionym folderze na dowolnym komputerze w sieci. Dodatkowym atutem jest szybkość skanera, który może przetworzyć nawet do 60 pełnokolorowych oryginałów na minutę.

Efektywne drukowanie
Dzięki unikalnemu sterownikowi RPCS opartemu o system ikon każde zadanie drukowania może zostać zrealizowane po naciśnięciu zaledwie jednej ikony. Własne ustawienia można zapisywać pod kolejnymi ikonkami, dzięki czemu nie trzeba wyszukiwać potrzebnych opcji w kilku zakładkach opcji sterownika. Dodatkowo sterowniki urządzeń Nashuatec MPC4000 oraz MPC5000 dają następujące możliwości:

 • Zabezpieczanie dokumentów hasłem.
 • Zachowanie prac na dysku twardym urządzenia.
 • Wykonywanie wydruków próbnych.
 • Wykonywanie wydruków zatrzymanych z lub bez autoryzacji.

Bezpieczeństwo urządzenia i danych
Zabezpiecz swój biznes przez zagrożeniami związanymi z wyciekiem informacji i nieautoryzowanym dostępem do urządzeń drukujących. Nowe wielofunkcyjne urządzenia kolorowe Nashuatec oferują następujące opcje ochrony Twoich kluczowych danych:

 • zaawansowane ograniczenia dostępu przy wykorzystaniu różnego typu autoryzacji, w tym również różnicowania użytkowników w dostępie do drukowania i kopiowania w kolorze
 • zabezpieczenie przed wyciekiem danych za pomocą modułu bezpiecznego nadpisywania danych na dysku twardym urządzenia oraz szyfrowania transmisji pomiędzy urządzeniem a komputerami użytkowników
 • unikanie nieautoryzowanego kopiowania dzięki funkcjom niewidocznego gołym okiem znaku wodnego

Ciągła i wydajna praca
Dzięki całkowitej pojemności papieru wynoszącej maksymalnie 4400 arkuszy ilość przerw wymaganych z konieczności uzupełnienia papieru jest ograniczona do minimum. System automatycznie przełącza pobór papieru z kasety pustej na kasetę załadowaną takim samym nośnikiem. Dzięki takim rozwiązaniom możesz kontynuować pracę bez zbędnych przestojów i dokładać papier nawet podczas pracy urządzenia.