Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

MPC2050/2550

 

Nashuatec_MPC2550

Efektywne kosztowo
kompaktowe urządzenia kolorowe

Niskie koszty produkcji profesjonalnych, kolorowych dokumentów
Wymagania dzisiejszych biur są bardzo wysokie. Użycie koloru w dokumentach staje się już standardem. Bardzo ważne przy stosowaniu koloru stają się jednak koszty. Dzięki nowym wielofunkcyjnym urządzeniom kolorowym Nashuatec MPC2050 i MPC2550 uzyskasz znakomitej jakości wydruki kolorowe przy zadziwiająco niskich kosztach. Produktywne, uniwersalne i kompaktowe - urządzenia te oferują znakomite parametry za najniższą w swojej klasie cenę. Co więcej, wszystkie zaawansowane funkcje i opcje znajdują się w niewielkiej i kompaktowej obudowie:

  • dzięki nowym tonerom PxP uzyskasz ostre i wysokiej jakości wydruki kolorowe
  • doskonała produktywność: 20 lub 25 stron na minutę zarówno w mono, jak i kolorze
  • drukowanie dwustronne bez spadku wydajności urządzenia
  • nadzwyczajnie szeroki zakres akceptowanych nośników
  • wszechstronna funkcjonalność: kopiowanie, drukowanie, skanowanie i opcjonalne faksowanie
  • unikalny finiszer zszywający do 50 arkuszy z opcjonalnym dziurkaczem

Dzięki swym nadzwyczajnie niewielkim gabarytom urządzenia Nashuatec MPC2050 oraz MPC2550 mogą bez przeszkód zmieścić się nawet w niewielkich biurach w bezpośredniej bliskości Twojego biurka. Dzięki temu możesz mieć wszystkie funkcje tych urządzeń dosłownie na wyciągnięcie ręki: skanowanie, drukowanie, kopiowanie, opcjonalne faksowanie czy też obróbka końcowa dokumentów.

Wygodne, kolorowe skanowanie
Wykonuj kolorowe skany dokumentów do poczty e-mail czy folderu za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Dzięki nowej funkcjonalności skanowania do adresu URL, uniknąć można zbytniego przeciążenia infrastruktury sieciowej w Twojej firmie, a potrzebne dane przesyłane są tylko raz i wyłącznie wtedy, kiedy są potrzebne. Jako opcja dostępna jest funkcjonalność skanowania na nośniki SD lub pendrive.

Profesjonalnie obrobione dokumenty
Urządzenia MPC2050/2550 opcjonalnie mogą zostać wyposażone w finiszer o pojemności 500 arkuszy, mogący zszywać maksymalnie do 50 arkuszy. Istnieje możliwość wyboru nawet 8 konfiguracji ułożenia pozycji zszywek. Dzięki tym funkcjom nie trzeba już zlecać usług obróbki końcowej dokumentów do firm zewnętrznych.

Doskonała jakość koloru
Produkuj kolorowe dokumenty najwyższej jakości. Nashuatec MPC2050 oraz MPC2550 wykorzystują tonery chemiczne PxP gwarantujące najwyższa jakość i powtarzalność wydruków w długim zakresie czasu. Rozdzielczość mechanizmu drukującego wynosi 1200dpi, stawiając nowe urządzenia Nashuatec w czołówce maszyn kolorowych tej klasy. Zastosowanie pasa transferowego obrazu znacznie poprawia rejestrację kolorów i zmniejsza wrażliwość urządzeń na warunki zewnętrzne, które mogą wpłynąć na wygląd produkowanych dokumentów.

Elastyczne funkcje faksu
Dzięki nowym urządzenium kolorowym Nashuatec MPC2050 i MPC2550 wysłanie faksu zabiera dosłownie chwilę, a korzystając z funkcji LAN Faks wysyłasz dokumenty korzystając z wygodnego i intuicyjnego sterownika drukarki. Przychodzące wiadomości faksowe mogą być kierowana bez konieczności ich drukowania na wskazaną skrzynkę poczty elektronicznej lub do folderu. Urządzenia wyposażone są również w funkcję faksu przez Internet. 

Szeroki zakres obsługiwanych typów nośników
Tworzysz raporty, ulotki, czy też codzienne dokumenty biurowe? Urządzenia Nashuatec MPC2050 oraz MPC2550 cechują się nadzwyczajnymi możliwościami obsługi typów papieru. Akceptowane rozmiary nośników mieszczą się w zakresie od A3 do A6. Urządzenia obsługują papier o gramaturze od 52 do 256g/m2. Nie ma konieczności stosowania wyłącznie podajnika ręcznego dla papieru grubego, bowiem jest on również obsługiwany przez standardową kasetę na papier numer 1. Prócz folii i kopert urządzenia Nashuatec obsługują takie nośniki jak papiery błyszczące i powlekane oraz karty przekładkowe.

Intuicyjna obsługa
Nowa konstrukcja kaset na papier sprawia, że ich obsługa i szybkie uzupełnianie papieru nie przysparza żadnych kłopotów. Zastosowanie w urządzeniach krótkiej ścieżki papieru w urządzenia powoduje, że papier zacina się niezmiernie rzadko. Wszystkie zacięcia można zlikwidować otwierając tylko jedną pokrywę. Obsługa urządzeń Nashuatec MPC2050 oraz MPC2550 odbywa się za pomocą kolorowego, czytelnego, dotykowego ekranu o przekątnej wynoszącej aż 22 centymetry.

Mnogość funkcji serwera dokumentów
Dzięki funkcjonalności serwera dokumentów i zaawansowanych funkcji drukarki możesz skorzystać z następujących funkcji:

  • przed drukowaniem dużej ilości kopii możesz wykonać kopię próbną
  • poufne wydruki możesz zabezpieczać hasłem
  • przeglądaj, podglądaj oraz ściągaj z urządzenia przechowywane dokumenty
  • drukuj dokumenty PDF w sposób bezpośredni, bez wykorzystania sterownika drukowania

Podłączalność bez ograniczeń
Urządzenia Nashuatec MPC2050 i MPC2550 skonstruowane zostały z myślą o jak największej elastyczności. Przejawia się ona również w ilości interfejsów, które można wykorzystać podczas podłączania urządzeń. Interfejsy standardowe to USB 2.0, Ethernet 10/100 oraz USB 2.0 Host. Opcjonalnie można skorzystać z gigabitowego Ethernetu, Bluetooth, sieci bezprzewodowej Wireless LAN oraz portu równoległego LPT. Jako opcja dostępny jest również czytnik kart SD oraz port USB dla przenośnych dysków typu pendrive. Na nośniki te można zapisywać zeskanowane na urządzeniu dokumenty.

Pełne bezpieczeństwo Twoich danych
Wraz z nowymi maszynami wielofunkcyjnymi Nashuatec MPC2050 i MPC2550 otrzymujesz cały zestaw funkcji bezpieczeństwa chroniących poufności Twoich danych. Standardowo możesz zabezpieczać swoje drukowane dokumenty za pomocą hasła, a ich drukowanie rozpocznie się dopiero po wprowadzeniu go na pulpicie użytkownika urządzenia. Dostępne są opcje szyfrowania danych zapisanych na dysku twardym urządzenia oraz zabezpieczenia przed nieautoryzowanym kopiowaniem ważnych dokumentów. Maszyny Nashuatec bez przeszkód integrują się również z systemami bezpieczeństwa i monitorowania wydruków, takich jak Documaster, dając możliwośc korzystania z rozbudowanych systemów bilingowych i autoryzacji za pomocą kart zbliżeniowych lub czipowych.

Kolorowa elastyczność, intuicyjna obsługa