Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

MPC2030/2530

   Nashuatec_MPC2030

Efektywne kosztowo
kompaktowe urządzenia kolorowe

 

Wielofunkcyjna elastyczność, wysokiej jakości kolor
Wymagania dzisiejszych biur są bardzo wysokie. Użycie koloru w dokumentach staje się już standardem. Bardzo ważne przy stosowaniu koloru stają się jednak koszty. Dzięki nowym wielofunkcyjnym urządzeniom kolorowym Nashuatec MPC2030 i MPC2530 uzyskasz znakomitej jakości wydruki kolorowe przy zadziwiająco niskich kosztach. Produktywne, uniwersalne i kompaktowe - urządzenia te oferują znakomite parametry za najniższą w swojej klasie cenę. Co więcej, wszystkie zaawansowane funkcje i opcje znajdują się w niewielkiej i kompaktowej obudowie:

  • doskonała produktywność: 20 lub 25 stron na minutę zarówno w mono, jak i kolorze
  • dzięki nowym tonerom PxP uzyskasz ostre i wysokiej jakości wydruki kolorowe
  • drukowanie dwustronne bez spadku wydajności urządzenia
  • nadzwyczajnie szeroki zakres akceptowanych nośników
  • wszechstronna funkcjonalność: kopiowanie, drukowanie, skanowanie i opcjonalne faksowanie

Nashuatec_MPC2530_office

 

Najwyższej jakości wydruki kolorowe
Dzięki zastosowaniu w urządzeniach Nashuatec MPC2030 i MPC2530 nowoczesnych polimeryzowanych tonerów PxP Twoje kolorowe wydruki cechować się będą najwyższą jakością i wiernością kolorów. Najwyższej jakości kolorów możesz również spodziewać się w przypadku kopiowania. Zaawansowany mechanizm drukujący zapewnia doskonałą rejestrację kolorów i odpowiednie ich odwzorowanie. Twoje wydruki zawsze będą wyglądały w pełni profesjonalnie.

Wydajny kontroler drukowania w standardzie
Nowe urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec wyposażone są w standardzie w kontroler drukowania RPCST. Obsługa sterowników tego języka opiera się na wyborze pomiędzy ikonami, symbolizującymi poszczególne opcje drukarki, dzięki temu ich obsługa jest łatwa i intuicyjna. W celu zwiększenia kompatybilności dodatkowo można skorzystać z opcjonalnego modułu języka drukowania PCL.

Szeroki zakres akceptowanych typów nośników
Maszyny Nashuatec MPC2030 i MPC2050 obsługują bardzo szeroki zakres typów nośników. Można stosować papier o formatach od A6 do A3 o gramaturze od 52g/m2 do 256g/m2. Co więcej nośniki o wysokiej gramaturze można również ładować do kasety numer 1. Jest to znacznie wygodniejsze, niż korzystanie z podajnika ręcznego. Nie musisz zatem korzystać z różnych urządzeń, wszystkie prace, czy to na papierze grubym, czy standardowym wykonać możesz szybko i wydajnie na jednym urządzeniu.

Wydajne i godne zaufania mechanizmy drukujące
Mechanizmy drukujące zastosowane w nowych urządzeniach Nashuatec MPC2030 i MPC2530 są owocem wieloletniego doświadczenia w konstruowaniu niezawodnych maszyn drukujących. Mechanizm wykorzystujący tandemowy system bębnów i pas transferowy obrazu skraca drogę papieru w urządzeniu, eliminując znacznie możliwość występowania zacięć papieru. Takie rozwiązanie sprawia również, że rejestracja koloru jest wręcz idealna.

Najwyższa produktywność w swojej klasie
Drukowanie dwustronne bez utraty wydajności - niewiele konkurencyjnych urządzeń to potrafi. Urządzenia Nashuatec MPC2030 i MPC2530 produkują dokumenty z szybkością odpowiednio 20 i 25 stron A4 na minutę. W trybie drukowania dwustronnego urządzenia te drukują w tempie odpowiednio 20 i 25 obrazów na minutę.
Czas uzyskania pierwszej kopii monochromatycznej to zaledwie 6,5 sekundy, a kolorowej mniej niż 9,5 sekundy. Już nigdy nie będziesz musiał czekać na swoje prace.

Wszystkie potrzeby Twojego biura zaspokojone jednym urządzeniem