Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

SPC231SF

 Nashuatec_SPC231sf

Wielofunkcyjny kolor na biurko

Urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec SPC231SF oraz SPC232SF oferują wszystko, czego oczekujesz od wydajnych i oszczędnych MFP. Co więcej, przy zaskakująco niewielkich rozmiarach przewyższają swoimi możliwościami znacznie większe urządzenia oferowane przez konkurencję - oszczędzając jednocześnie cenne miejsce w Twoim biurze. Dzięki wbudowanym zaawansowanym opcjom sieciowym z łatwością będziesz je mógł podłączyć do infrastruktury biurowej i korzystać od razu ze wszystkich zaawansowanych możliwości.

Cechy urządzeń SPC231SF/SPC232SF:

 • 20 stron na minutę w mono i pełnym kolorze
 • niewielkie wymiary
 • bardzo atrakcyjne całkowite koszty użytkowania
 • nadzwyczajna łatwość obsługi
 • obsługa funkcji PC Fax

Oszczędzaj czas, wykorzystaj produktywność
Dzięki nowym urządzeniom wielofunkcyjnym Nashuatec możesz zapomnieć o długim oczekiwaniu na kolorowe kopie i wydruki. W przypadku drukowania pierwsza strona - czy kolorowa, czy też monochromatyczna - pojawia się na tacy odbiorczej  już po 14 sekundach, a szybkość drukowania wynosi 20 stron zarówno w czerni i bieli, jak i pełnym kolorze. Kiedy kopiujemy, na pierwszą stronę nie będziemy czekać więcej niż 30 sekund. Co więcej, urządzenia SPC231SF oraz SPC232SF wyposażone są w moduł automatycznego drukowania dwustronnego. Dla tych urządzeń dostępna jest również dodatkowa kaseta na papier o pojemności 500 arkuszy, dzięki czemu nie jest konieczne częste dokładanie papieru. Urządzenia zużywają niewiele energii w trybie uśpienia i bardzo szybko nagrzewają się przechodząc w tryb pełnej gotowości.

Najwyższa jakość wydruków kolorowych
Niewielkie gabaryty i wysoka wydajność to nie wszystko, co oferują urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec. To również gwarancja doskonałej jakości wydruków, prawidłowego nasycenia kolorów i wiernego oddania najdrobniejszych szczegółów. Moduły drukujące urządzeń SPC231/SPC232SF dysponują rozdzielczością 2400 x 600dpi co gwarantuje, że Twoje dokumenty będą wyglądały w pełni profesjonalnie. Mechanizm drukujący z pasem pośrednim przenoszenia obrazu gwarantuje doskonałą rejestrację kolorów i stabilność wydruków. Możesz być pewien, że każdy z Twoich wydruków będzie tak samo wysokiej jakości.

Oszczędzaj przestrzeń
Poprzez swoje nadzwyczajnie małe gabaryty, urządzenia Nashuatec SPC231SF oraz SPC232SF doskonale wpisują się w przestrzeń Twojego biura nie pomniejszając komfortu pracy. Zapomnij o problemach związanych z organizacją miejsca pracy i ciągłym braku miejsca na biurku. W przypadku tych urządzeń niewielkie rozmiary nie oznaczają jednak kompromisów związanych z szybkością oraz jakością wydruków.

Urządzenie przyjazne dla użytkownika
Nashuatec SPC231SF/SPC232SF cechują się wyjątkowo przejrzystym panelem użytkownika, wspomagając codzienną pracę również tych mniej doświadczonych użytkowników poprzez:

 • panel użytkownika podzielony na funkcjonalne, jasno opisane sekcje
 • mechanizm skanera skonstruowany pod kątem ułatwienia procesu skanowania
 • konstrukcja urządzenia maksymalnie ułatwiająca wymianę materiałów eksploatacyjnych bez groźby uszkodzenia jakichkolwiek części urządzenia

Szybkie faksowanie
Szybki moduł faksowy umożliwi Tobie transmisję dokumentów bez ryzyka, że Twoje rachunki telefoniczne wzrosną. Dodatkowo, zainstalowany automatyczny podajnik dokumentów sprawi, że podczas wysyłania nie jest konieczne dokładanie kolejnych kartek wysyłanego dokumentu. Teraz po prostu ułóż dokument na podajniku, wybierz funkcję nadawania faksu i poczekaj na zakończenie transmisji.

Pełna funkcjonalność sieciowa

 • wszystkie funkcje zintegrowane w jednym, kompaktowym urządzeniu
 • łatwa integracja z sieciowymi systemami operacyjnymi
 • zaawansowana dystrybucja dokumentów za pomocą skanowania do e-mail oraz przesyłania do folderów za pomocą protokołów SMB lub FTP
 • monitorowanie stanu urządzeń sieciowych za pomocą dołączonego oprogramowania

Trwałość i pewność użytkowania
Urządzenia Nashuatec zbudowane są w oparciu o lata doświadczeń związanych z konstruowaniem wydajnych kopiarek biurowych i urządzeń wielofunkcyjnych. To gwarantuje, że drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec będą służyły w Twoim biurze prze długi okres czasu, zapewniając pewność działania i stałą, najwyższą jakość drukowanych prac. Urządzenia Nashuatec są objęte godnym zaufania programem serwisowym świadczonym przez sieć profesjonalnych punktów.

Minimalne rozmiary, maksymalna produktywność