Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

MP4000/5000

Nashuatec MP4000

 

Nowoczesne podejście do produkcji dokumentów

Nowoczesne i szybkie urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec MP4000 i MP5000 po raz kolejny podnoszą poprzeczkę biurowej wydajności i funkcjonalności. Elastyczne w konfiguracji stanowią kombinację doskonałego zarządzania dokumentami z wydajnością i wyjątkowo intuicyjną i łatwą obsługą. Co więcej, możesz liczyć na bogate możliwości dotyczące skanowania i elektronicznej dystrybucji dokumentów - a to przełoży się na zwiększenie wydajności Twojego biura.

Cechy urządzeń Nashuatec MP4000:

 • Szybkość kopiowania i drukowania do 40 str./min.
 • Przyjazny użytkownikowi panel sterowania
 • Szeroki zakres możliwości personalizacji urządzenia
 • Różnorodność opcji wykańczania dokumentów
 • Skanowanie kolorowe dostępne w opcji

Cechy urządzeń Nashuatec MP5000:

 • Szybkość kopiowania i drukowania do 50 str./min.
 • Łatwa i intuicyjna obsługa
 • Ogromna ilość możliwości konfiguracji
 •  opcji wykańczania dokumentów
 • Skanowanie kolorowe dostępne w opcji
 • Nashuatec MP4000

Funkcjonalne narzędzia optymalizacji przepływu dokumentów w Twoim biurze
W dzisiejszym biurze przepływ dokumentów nie kończy się wyłącznie na drukowaniu lub kopiowaniu. To właśnie dlatego urządzenia Nashuatec MP4000 oraz MP5000 skonstruowanie zostały pod kątem łatwości obsługi oraz mnogości funkcji wykańczania dokumentów. To również dlatego opcjonalnie wyposażone są w serwer dokumentów i zaawansowane funkcje elektronicznej dystrybucji dokumentów.

Unikalne cechy skanowania i dystrybucji dokumentów
W celu zaoszczędzenia czasu i obniżenia kosztów, dokumenty można dystrybuować w środowisku biurowym w sposób elektroniczny. Możesz wysyłać zeskanowane, kolorowe dokumenty za pomocą wielorakich funkcji skanowania. Jeśli wybierzesz wersję urządzenia z wbudowanym serwerem dokumentów z opcją konwertera formatów plików, możesz używać urządzenia Nashuatec MP4000 lub MP5000 jak dwukierunkowego serwera, pozwalającego na sieciowe współdzielenie wszystkich dokumentów w jednym urządzeniu.
* skanowanie w kolorze dostępne jest w urządzeniach w wersji CSP

Profesjonalne funkcje faksu

 • Automatyczne przekierowanie nadchodzących faksów do folderu sieciowego lub na wskazany adres e-mail
 • Możliwość bezpośredniego wysyłania faksów z komputera z wykorzystaniem funkcji LAN Fax
 • Obniżenie kosztów wysyłania faksów za granicę dzięki funkcji faksu przez Internet lub faksu przez IP/VIP

Zaawansowane opcje zabezpieczeń poufnych informacji
W celu ochrony Twoich poufnych informacji urządzenia Nashuatec MP4000 i MP5000 wyposażone są w zaawansowane funkcje zabezpieczeń poufnych dokumentów i informacji. Składają się na nie opcje szyfrowania przesyłanych danych, filtrowania adresów IP oraz różnych typów autoryzacji. Moduł DOS umożliwia ochronę danych na dysku serwera dokumentów, a moduł ochrony kopiowanych danych nie pozwala na wykonanie kopii dokumentu, który został odpowiednio oznaczony.

Bogate możliwości wykańczania dokumentów
Dzięki bogatej ofercie finiszerów współpracujących z urządzeniami Nashuatec MP4000 i MP5000 uzyskujesz możliwość profesjonalnej obróbki dokumentów, w tym dziurkowania, wielopozycyjnego zszywania, a również składania i broszurowania. Decydując się na wykorzystanie finiszera całkowita pojemność odbiorników na papier może sięgać nawet 3750 arkuszy.

Łatwa i intuicyjna obsługa

 • Czytelny, kolorowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 8,5 cala
 • Ułatwiająca obsługę opcja wyświetlania podstawowych funkcji urządzenia
 • Animowane przewodniki użytkownika wyświetlane w momencie wystąpienia problemu z urządzeniem
 • Wygodne w użyciu i ergonomiczne kasety na papier

Szeroki zakres obsługiwanych nośników
Urządzenia Nashuatec MP4000 i MP5000 obsługują różnorakie typy nośników o wymiarach od B6 do A3. Można stosować papier o gramaturze dochodzącej do 220 g/m2. Całkowita pojemność papieru w urządzeniu może wynosić nawet 4400 arkuszy. Nie będziesz zatem tracił czasu na ciągłe uzupełnianie papieru w kasetach.

Jak możesz wpłynąć na przyśpieszenie pracy Twojego biura i spowodować wzrost produktywności? Urządzenia Nashuatec MP4000 oraz MP5000 stanowią konstruktywną odpowiedź. Oferują możliwość pełnego dostosowania do wymagań klienta oferując wiele nowych i przydatnych funkcji oraz cech:

 • Skanowanie w kolorze
 • Wysoką produktywność i wydajność
 • Wyjątkowo niskie koszty eksploatacji
 • Doskonałe i unikatowe funkcje dystrybucji dokumentów, w tym również faksów
 • Zaawansowane funkcje ogromnie ułatwiające zachowanie poufności danych

Wysoka produktywność
Jako, że wymagania wciąż rosną, musisz zapewnić sobie odpowiedni zapas wydajności i produktywności. A zapas ten oferują urządzenia Nashuatec serii MP4000 i MP5000. Ich szybkość drukowania i kopiowania wynosi odpowiednio 40 i 50 obrazy na minutę, bez względu na to, czy są to wydruki lub kopie jedno- lub dwustronne. Zredukowany został również czas nagrzewania wynoszący zaledwie 13 sekund, a czas uzyskania pierwszej strony to nie więcej, niż 4,1 lub w przypadku urządzenia MP5000 3,5 sekundy.

Pełna wielofunkcyjność
Teraz wszystkie funkcjonalności kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania możesz zintegrować w jednym wydajnym, oszczędnym i łatwym w obsłudze urządzeniu. Wraz z nim otrzymujesz bogate możliwości integracji z wieloma typami systemów sieciowych oraz oprogramowanie wspierające zarówno obieg dokumentów, jak i zarządzanie urządzeniem. Za pomocą przeglądarki internetowej i dodatkowego oprogramowania sieciowego możesz dokonywać ciągłej kontroli urządzeń.

Elastyczna konfiguracja
Wraz z urządzeniami Nashuatec MP4000 i MP5000 zyskujesz możliwość idealnego dopasowania maszyny do swoich potrzeb, można wybierać spośród opcji finiszerów, dodatkowych tac odbiorczych czy podajników. Co więcej, podobna elastyczność dotyczy również funkcji elektronicznych, w tym drukarki, skanera, faksu, a również opcji zabezpieczeń oraz serwera dokumentów. Zawsze istnieje również możliwość późniejszego wyposażenia urządzenia w potrzebną w danej chwili opcję.

 

win2003