Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

MP2550/3350

 

Nashuatec MP2550/3350

Wydajne i elastyczne
profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne

 

Wydajne urządzenia wielofunkcyjne z serii MP2550 i MP3350 ustanawiają produktywność i wydajność na zupełnie nowym poziomie. Zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów łączą w sobie najnowsze funkcje oraz najniższe koszty eksploatacji. Co więcej, pomimo wielu nowych funkcji wciąż możesz korzystać z doskonałych i znanych już cech urządzeń Nashuatec: łatwej i intuicyjnej obsługi, wysokiej produktywności i trwałości oraz doskonałych funkcji zarządzania dokumentami. Urządzenia te to najdoskonalsze rozwiązanie dla nowoczesnego biura.

Urządzenia serii MP2550 i 3350 to:

 • Szybkość drukowania i kopiowania 25 str./min. lub 33 str./min.
 • Doskonałe cechy użytkowe
 • Elastyczność konfiguracji poprzez mnogość dostępnych opcji
 • Zaawansowane funkcje zarządzania dokumentami
 • Skanowanie w pełnym kolorze (wersja CSP)

Biurowa moc, której potrzebujesz
Jak zmniejszyć koszty zwiększając jednocześnie wydajność Twojego przedsiębiorstwa? Jako, że warunki pracy w środowisku biurowym zmieniają się, potrzebujesz elastycznego i skalowalnego rozwiązania. Takimi cechami charakteryzują się nowe urządzenia Nashuatec z serii MP2550 oraz MP3350.

Elastyczne opcje wykańczania dokumentów
Posiadając nowe urządzenia Nashuatec MP2550 oraz MP3350 nie musisz już zlecać wykonywania wykańczania dokumentów firmom zewnętrznym. Dzięki możliwości skonfigurowania z urządzeniami trzech rodzajów finiszerów uzyskujesz dostęp do opcji zszywania i dziurkowania. Dostępny jest również nowy finiszer umożliwiający wykonywanie broszur.

Szeroki zakres obsługiwanych nośników
Urządzenia MP2550 oraz 3350 cechują się możliwościami obsługi bardzo szerokiego rodzaju nośników w formatach od A5 do A3. Maksymalna gramatura obsługiwanego papieru wynosi 157 g/m2, a maksymalna pojemność podajników na papier sięga 3100 arkuszy. Dzięki temu uzupełnianie papieru konieczne jest znacznie rzadziej.

Unikalne cechy dystrybucji dokumentów i skanowanie w kolorze
By znacznie zaoszczędzić czas i obniżyć koszty, dokumenty można dystrybuować w środowisku biurowym w sposób elektroniczny. Możesz wysyłać zeskanowane, kolorowe (kolorowy skaner tylko wersja CSP) dokumenty za pomocą wielorakich funkcji skanowania. Teraz możesz korzystać również z funkcji skanowania do folderów za pomocą protokołu NCP obsługiwanego przez systemy Novell również z uwzględnieniem autoryzacji.

Łatwa i intuicyjna obsługa

 • Czytelny, kolorowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 8,5 cala
 • Ułatwiająca obsługę opcja wyświetlania podstawowych funkcji urządzenia
 • Animowane przewodniki użytkownika wyświetlane w momencie wystąpienia problemu z urządzeniem
 • Wygodne i ergonomiczne kasety na papier

Zaawansowane zabezpieczenia poufnych informacji

 • Zaawansowane zarządzanie dostępem do urządzenia (w tym autoryzacja Windows)
 • Zarządzanie i ochrona poufnych danych znajdujących się na dysku twardym (moduł DOS)
 • Filtry adresów IP, zabezpieczenie portów sieciowych, enkrypcja transmisji danych płynących do urządzenia
 • Dodawanie znaków wodnych do poufnych dokumentów i zabezpieczenie ich przed kopiowaniem za pomocą funkcji zabezpieczenia kopiowanych danych

Profesjonalne funkcje faksu

 • Automatyczna dystrybucja faksów przychodzących do folderu lub na adres e-mail
 • Bezpośrednie wysyłanie dokumentów faksowych z twojego komputera za pomocą funkcji LAN Fax
 • Obniżenie kosztów wysyłania faksów za granicę dzięki funkcji faksu przez Internet lub faksu przez IP/VoIP

Jak możesz wpłynąć na przyśpieszenie pracy Twojego biura i spowodować wzrost produktywności? Urządzenia Nashuatec MP2550 oraz MP3350 stanowią konstruktywną odpowiedź. Oferują możliwość pełnego dostosowania do wymagań klienta oferując wiele nowych i przydatnych funkcji oraz cech:

 • Skanowanie w kolorze
 • Wysoką produktywność i wydajność
 • Wyjątkowo niskie koszty eksploatacji
 • Doskonałe i unikatowe funkcje dystrybucji dokumentów, w tym również faksów
 • Zaawansowane funkcje ogromnie ułatwiające zachowanie poufności danych

Spełnij potrzeby dnia dzisiejszego,
sprostaj wyzwaniom jutra

Wysoka produktywność
Jako, że wymagania wciąż rosną, musisz zapewnić sobie odpowiedni zapas wydajności i produktywności. A zapas ten oferują urządzenia Nashuatec serii MP2550 i M3350. Ich szybkość drukowania i kopiowania wynosi odpowiednio 25 i 33 obrazy na minutę, bez względu na to, czy są to wydruki lub kopie jedno- lub dwustronne. Zredukowany został również czas nagrzewania wynoszący zaledwie 14 sekund, a czas uzyskania pierwszej strony to nie więcej, niż 4,5 sekundy.

Pełna wielofunkcyjność
Teraz wszystkie funkcjonalności kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania możesz zintegrować w jednym wydajnym, oszczędnym i łatwym w obsłudze urządzeniu. Wraz z nim otrzymujesz bogate możliwości integracji z wieloma typami systemów sieciowych oraz oprogramowanie wspierające zarówno obieg dokumentów, jak i zarządzanie urządzeniem. Za pomocą przeglądarki internetowej i dodatkowego oprogramowania sieciowego możesz dokonywać ciągłej kontroli urządzeń.

Elastyczna konfiguracja
Wraz z urządzeniami Nashuatec MP2550 i MP3350 zyskujesz możliwość idealnego dopasowania maszyny do swoich potrzeb, można wybierać spośród opcji finiszerów, dodatkowych tac odbiorczych czy podajników. Co więcej, podobna elastyczność dotyczy również funkcji elektronicznych, w tym drukarki, skanera, faksu, a również opcji zabezpieczeń. Zawsze istnieje również możliwość późniejszego wyposażenia urządzenia w potrzebną w danej chwili opcję.

Odpowiedź na Twoje wszystkie potrzeby
związane z dokumentami

 

 •  
 •