Lider rynku serwisu kserokopiarek

Ponad 25 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego.
Firma EUROIMPEX to sprzedaż i serwis kserokopiarek, a także całej gamy cyfrowych urządzeń biurowych.
JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ
to dewiza naszej firmy.

SP1000S/SF

  SP 1000 SF

 

Produktywność i oszczędność czasu

 

Ekonomiczne w zakupie i eksploatacji urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec SP1000S oraz SP1000SF drukują i kopiują z szybkością 16 stron na minutę. Oba urządzenia oferują także sprawne skanowanie w pełnym kolorze. Dodatkowo model SP1000SFjest wydajnym faksem.

Drukowanie i skanowanie

Urządzenia Nashuatec SP1000S oraz SP1000SF oferują funkcjonalność wysokiej jakości drukarki laserowej o rozdzielczości 600dpi i szybkości druku 16 stron A4 na minutę. Kolorowy skaner o rozdzielczości 2400dpi i 36 bitowym kolorze pozwala na skanowanie zdjęć, a szyba ekspozycyjna umożliwia skanowanie książek i trójwymiarowych przedmiotów.

Bogate możliwości
Od teraz nie musisz mieć komputera aby drukować i skanować dokumenty! Wbudowany dodatkowy interfejs pamięci USB daje możliwość drukowania plików zapisanych na pamięciach przenośnych, jak i zapisywania na nich zeskanowanych dokumentów. Nashuatec SP1000S i SP1000SF podnoszą tym samym łatwość obiegu dokumentów w firmie.

SP 1000 S

 

Szybkie kopiowanie
Urządzenia Nashuatec pełnią funkcję wydajnej kopiarki cyfrowej. Krótki czas nagrzewania i szybkość 16 stron na minutę gwarantują wysoką wydajność, a automatyczny podajnik na 50 arkuszy - w modelu SP1000SF - ułatwia kopiowanie wielostronicowych dokumentów.

Wydajny faks (SP1000SF)
Wysłanie pojedynczej strony zajmuje faksowi SP1000SF zaledwie 2,5 sekundy, co przekłada się na obniżenie rachunków telefonicznych. Wydajność urządzenia wzrasta dzięki możliwości jednoczesnego drukowania oraz nadawania dokumentów. Urządzenie posiada książkę adresową, w której można tworzyć grupy odbiorców. Nie musimy się obawiać o utratę odbieranych dokumentów faksowych w wypadku, gdy zabraknie papieru lub skończy się toner - urządzenie SP1000SF jest w stanie przechować w pamięci wewnętrznej do 125 stron wiadomości.

Intuicyjna obsługa
Aby obsługiwać urządzenia wielofunkcyjne SP1000S/SP1000SF nie jest potrzebna zaawansowana wiedza techniczna. Jasno i przejrzyście opisany pulpit użytkownika nie pozostawia żadnych wątpliwości podczas wybierania poszczególnych funkcji. Na pulpicie modelu SP1000SF znajduje się również 20 przycisków bezpośredniego wybierania numerów adresatów dokumentów faksowych. Na łatwość obsługi wpływa również umieszczenie kasety z papierem oraz zespołu drukującego z przodu urządzenia.